Atribuită
Anunț de participare
„ ACHIZITIONARE BULDOEXCAVATOR PENTRU OBIECTIVUL - DEZVOLTAREA SERVICIILOR LOCALE DE BAZA DESTINATE POPULATIEI RURALE PRIN ACHIZITIONAREA UNUI BULDOEXCAVATOR IN COMUNA AGĂŞ, JUDEŢUL BACĂU”
- Număr anunț
- SCN1037467
- Autoritate contractantă
- Comuna Agas (CUI 5002983)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43212000-2 · Buldozere cu lame orientabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 504.157,50 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 16:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1014227
- Termen limită
- 28.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039732
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele formulare .docx.p7s
- 4. Clauze contractuale.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039732.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
504.157,50 RON
din 504.201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro