Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Contract de lucrări (PROIECTARE + EXECTUIE) aferent investitiei ,,ASFALTARE DRUMURI COMUNALE IN COMUNA CIUPERCENII NOI JUDETUL DOLJ,,
- Număr anunț
- SCN1037446
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUPERCENII NOI (CUI 5001880)
- Furnizor / câștigător
- DOMARCONS SRL (CUI 5470895)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.679.796,18 RON
- Valoare atribuită
- 6.586.554,31 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2019 15:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1017344
- Termen limită
- 27.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039657
Documente
Documentația de atribuire
- 5.Draft clauze contractuale P+E-semnat.doc.p7s
- 6. Modele formulare-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini Ciupercenii Noi-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039657.pdf
- SF Ciuperceni Noi HG907-semnat.pdf.p7s
- SF-parte desenata-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Asociați 1
EDIL CONS GENERAL SRL CUI RO 18232445
Valoare atribuită
6.586.554,31 RON
din 6.679.796,18 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 93.241,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.