Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,7% sub estimat
SERVICII ILUMINAT PUBLIC SI ILUMINAT FESTIV COMUNA VALU LUI TRAIAN , JUDETUL CONSTANTA
- Număr anunț
- SCN1037443
- Autoritate contractantă
- Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
- Furnizor / câștigător
- D & F ELECTRIC LINE SRL (CUI 36247894)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890.000 RON
- Valoare atribuită
- 634.377,24 RON 28,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2019 15:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1014773
- Termen limită
- 26.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039655
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Document de atribuire-Contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039655.pdf
- Formulare PR electrice.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
D & F ELECTRIC LINE SRL CUI 36247894
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EURO-AUDIT SERVICE SRL CUI RO 16869469
Valoare atribuită
634.377,24 RON
din 890.000 RON estimat
28,7%
Adjudecat la 71,3% din estimat · economie 255.622,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.