Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
Furnizare carburant pe baza de bonuri valorice
- Număr anunț
- SCN1037407
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.150 RON
- Valoare atribuită
- 364.159,50 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2019 10:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1013612
- Termen limită
- 19.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039566
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini - carburant.pdf.p7s
- draft contract carburant.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039566.pdf
- formular oferta.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
364.159,50 RON
din 378.150 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 13.990,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.