Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Proiectare, executie de lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru realizarea obiectivului de investitii publice ”Lucrari de interventie drum local sat Fantanea, in comuna Valea Mare Pravat, judetul Arges”
- Număr anunț
- SCN1037400
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRL (CUI 25707881)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 613.078,30 RON
- Valoare atribuită
- 604.635,39 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2019 10:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1016466
- Termen limită
- 26.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039471
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Certificat de urbanism.zip.p7s
- DALI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039471.pdf
- FORMULAR DE CONTRACT.doc.p7s
- FORMULARE.doc.p7s
- Lista de cantitati.pdf.p7s
- Piese desenate.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRL CUI RO 25707881
Asociați 1
ROMARG PROIECT CENTER SRL CUI 27759399
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONTEH BARENGOTT S.R.L. CUI 13733607
Valoare atribuită
604.635,39 RON
din 613.078,30 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 8.442,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.