Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,3% sub estimat
ACHIZITIE ANVELOPE
- Număr anunț
- SCN1037393
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- FRANCK SRL (CUI 1815380)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 563.983 RON
- Valoare atribuită
- 381.612 RON 32,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2019 09:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1015102
- Termen limită
- 27.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039478
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI ANVELOPE.pdf.p7s
- Draft A.C. si contract ANVELOPE SAJ TIMIS 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039478.pdf
- MODELE DE FORMULARE SAJ TIMIS ANVELOPE 2019 modif.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FRANCK SRL CUI RO 1815380
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DINAMIC 92 DISTRIBUTION SRL CUI 2045181
Oferta 3
Individuala
Ofertant
IKARUS TRANS SRL CUI RO 18286992
Valoare atribuită
381.612 RON
din 563.983 RON estimat
32,3%
Adjudecat la 67,7% din estimat · economie 182.371 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.