Atribuită Cumpărare directă

Asigurari 2024

Număr anunț
DA34911816
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02119 (CUI 4794095)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.589 RON
Data publicării
26.01.2024 13:46
Data finalizării
27.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.589 RON