Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare buldoexcavator si echipamente pentru obiectivul “Imbunatatirea si dotarea serviciului public voluntar pentru situatii de urgenta al comunei Smardan prin achizitia unui utilaj”

Număr anunț
SCN1037387
Autoritate contractantă
Comuna Smardan, judetul Galati(Comuna Smardan) (CUI 4150000)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330.953,81 RON
Valoare atribuită
330.600 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
11.02.2019 09:08
Anunț de atribuire
SCNA1013903
Termen limită
08.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1039492

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

330.600 RON

din 330.953,81 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 353,81 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.