Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,7% sub estimat
Achiziţionarea produselor de protocol pentru evenimente/întalniri organizate de M.D.R.A.P, cu reprezentanţi ai instituţiilor publice, private, ai organizaţiilor guvernamentale şi neguvernamentale, pentru anul 2019
- Număr anunț
- SCN1037386
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.870,60 RON
- Valoare atribuită
- 21.243,40 RON 78,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2019 09:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1015535
- Termen limită
- 27.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039427
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI- protocol.docx.p7s
- CONTRACT MODEL.doc.doc.p7s
- FisaDate_DF1039427.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OFFICE PRO MEDIA SRL CUI RO 14413422
Valoare atribuită
21.243,40 RON
din 99.870,60 RON estimat
78,7%
Adjudecat la 21,3% din estimat · economie 78.627,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.