Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat

Extindere retea electrica pt alimentare bloc ANL str. Unirii nr cad 50094 localitatea Vascau

Număr anunț
CN1008963
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.040,94 RON
Valoare atribuită
69.748,71 RON 11,8% sub estimat
Data publicării
11.02.2019 08:19
Anunț de atribuire
CAN1013803
Termen limită
14.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1039272

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ELESAL SRL CUI RO 16376681

Valoare atribuită

69.748,71 RON

din 79.040,94 RON estimat 11,8%

Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 9.292,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.