Atribuită Cumpărare directă

Adobe Acrobat Pro DC for teams Commercial English licenta/an

Număr anunț
DA34858316
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
72268000-1 · Servicii de furnizare de software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.433,88 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
29.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.433,88 RON