Atribuită Cumpărare directă

Accofil 48 MU /0,5 ml x 1 ser. preumpl. x 0,5 ml sol. inj. / FILGRASTIMUM F 43

Număr anunț
DA34899115
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
285,57 RON
Data publicării
25.01.2024 13:46
Data finalizării
29.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,57 RON