Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat
Execuția lucrărilor de construcție grădiniță în localitatea Nimigea de Jos, în cadrul proiectului: “CONSTRUIRE GRADINITA CU PATRU GRUPE IN SAT NIMIGEA DE JOS, COMUNA NIMIGEA, JUDETUL BISTRITA-NASAUD”
- Număr anunț
- SCN1037571
- Autoritate contractantă
- COMUNA NIMIGEA (CUI 4512259)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.394.943,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.310.190,21 RON 6,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.02.2019 20:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1015065
- Termen limită
- 07.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039750
Documente
Documentația de atribuire
- 1-semnat.pdf.p7s
- 2-semnat.pdf.p7s
- 3-semnat.pdf.p7s
- 4-semnat.pdf.p7s
- 5-semnat.pdf.p7s
- 6-semnat.pdf.p7s
- 7-semnat.pdf.p7s
- Arhitectura-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- Detectie-semnat.pdf.p7s
- Electrice-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039750.pdf
- Formulare vers. 02 clean si CONTRACT-semnat.doc.p7s
- LISTE DE CANTITATI-semnat.pdf.p7s
- Rezistenta-semnat.pdf.p7s
- Sanitare-semnat.pdf.p7s
- Termice-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIRON-CONSTRUCT SRL CUI 14598991
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AMICII BUILDING SRL CUI RO 24060832
Subcontractanți 1
BEST ERNST SRL CUI RO 24993378
Valoare atribuită
1.310.190,21 RON
din 1.394.943,64 RON estimat
6,1%
Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 84.753,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.