Atribuită
Anunț de participare
Reabilitare Şcoala Zebil, comuna Sarichioi, judeţul Tulcea
- Număr anunț
- SCN1037560
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARICHIOI (CUI 4508614)
- Furnizor / câștigător
- KONSTANT GROUP SRL (CUI 19093620)
- Cod CPV
- 45454000-4 · Lucrari de restructurare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.455.760 RON
- Valoare atribuită
- 3.454.745,46 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 16:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1015526
- Termen limită
- 01.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039882
Documente
Documentația de atribuire
- 1. PT scoala Zebil.pdf.part1.rar
- 1. PT scoala Zebil.pdf.part2.rar
- 2. Parti desenate.pdf.p7s
- 3. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 4. Contract scoala Zebil.pdf.p7s
- 5. FORMULARE.pdf.p7s
- DEVIZ GENERAL SCOALA ZEBIL.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039882.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KONSTANT GROUP SRL CUI 19093620
Terți susținători 1
CREATOR EXPERT S.R.L. CUI 28513103
Valoare atribuită
3.454.745,46 RON
din 3.455.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro