Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,8% sub estimat
Servicii de asigurare RCA și CASCO – 2 loturi Lotul 1 - Asigurare RCA Lotul 2 - Asigurare facultativă de tip CASCO
- Număr anunț
- SCN1037556
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298.750 RON
- Valoare atribuită
- 203.731 RON 31,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.02.2019 16:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1015621
- Termen limită
- 26.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039865
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1039865.pdf
- SII - caiet de sarcini lot 1-semnat.pdf.p7s
- SII - caiet de sarcini lot 2-semnat.pdf.p7s
- SIII - modele contracte lot 1, lot 2-semnat.pdf.p7s
- SIV-Centralizator la Formularul de oferta Lot 1 RCA-semnat.xlsx.p7s
- SIV-Centralizator la Formularul de oferta Lot 2 CASCO-semnat.xlsx.p7s
- SIV - Formulare-semnat.docx.p7s
- SIV- Formular nr. 5 -model propunere tehnica Lot 1 RCA-semnat.docx.p7s
- SIV-Formular nr. 5 -model propunere tehnica Lot 2 CASCO-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 298.750 RON Adjudecat: 203.731 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Asigurare RCA | 123.000 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. | 73.800 RON ↓40,0% |
| 2 | Lotul 2 - Asigurare facultativă de tip CASCO | 175.750 RON | FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE | 129.931 RON ↓26,1% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UNIQA ASIGURARI SA CUI 1813613
Valoare atribuită
203.731 RON
din 298.750 RON estimat
31,8%
Adjudecat la 68,2% din estimat · economie 95.019 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.