Atribuită Anunț de participare

Achizitionare Excavator multifuncțional

Număr anunț
CN1010283
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA PARCURI SI GRADINI BUCURESTI S.A. (CUI 37938154)
Furnizor / câștigător
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000.000 RON
Valoare atribuită
999.900 RON
Data publicării
29.03.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1020599
Termen limită
02.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 063-145862
Documentație de atribuire
DF1044018

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763

Valoare atribuită

999.900 RON

din 1.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.