Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat

Proiectare - adaptare la amplasament, executie lucrari si asistenta tehnica - Sala de sport scolara - sat Umbraresti, localitatea Umbraresti, judetul Galati

Număr anunț
SCN1037529
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
MORNINGSTAR CONSULTING SRL (CUI 24206645)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.136.454 RON
Valoare atribuită
3.053.911,03 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
12.02.2019 11:17
Anunț de atribuire
SCNA1018709
Termen limită
14.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1039523

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
HOME TRADING SRL CUI 22983092
Asociați 1
Terți susținători 1
DSE CONSULTING SRL CUI RO 14545458
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
VILA S.A. CUI RO 1642602
Asociați 1
Terți susținători 1
CONCAS SA CUI RO 1153932
Subcontractanți 1
ARHITONE SRL CUI 37827067

Valoare atribuită

3.053.911,03 RON

din 3.136.454 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 82.542,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.