Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Servicii de proiectare - fazele Proiect tehnic, Detalii de executie, Elaborare Documentatii necesare pentru obtinerea acordurilor, avizelor si autorizatiilor aferente obiectivului de investitii si asistenta tehnica din partea proiectantului, pentru proiectul ”Reabilitare biblioteca in sat Dagata, Comuna Dagata, judetul Iasi”
- Număr anunț
- SCN1037498
- Autoritate contractantă
- Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
- Furnizor / câștigător
- PRO CONSULTING EXPERT SRL (CUI 34761995)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.553 RON
- Valoare atribuită
- 8.510 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 12.02.2019 09:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1018104
- Termen limită
- 05.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039703
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini part 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini part 2.pdf.p7s
- Draft contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1039703.pdf
- Sectiunea formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRO CONSULTING EXPERT SRL CUI RO 34761995
Valoare atribuită
8.510 RON
din 8.553 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.