Atribuită Anunț de participare

Proiectare şi Execuție lucrări aferente obiectivului de investiţii ”Modernizarea liniei de cale ferată Bucureşti Nord – Aeroport Internaţional Henri Coandă Bucureşti - Faza I: Racord C.F. la Terminalul T1, Aeroport Internațional Henri Coandă Bucureștiˮ

Număr anunț
CN1008896
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
ARCADA COMPANY SA (CUI 5437520)
Cod CPV
45234100-7 · Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.113.085 RON
Valoare atribuită
439.062.160,52 RON
Data publicării
12.02.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1017938
Termen limită
25.03.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 030-068233
Documentație de atribuire
DF1038899

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ARCADA COMPANY SA CUI RO 5437520
Asociați 2
SC ISPCF SA CUI 1566866
Terți susținători 1
ALSTOM TRANSPORT SA CUI RO 6640696
Subcontractanți 3
Wiebe Romania CUI RO 15687329
ZUBLIN ROMANIA S.R.L. CUI RO 12863994
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Terți susținători 3
PORR BAU GmbH CUI FN 34160 K
PORR SA CUI 5221054994
Subcontractanți 10
PIROTEHNIC OSB SRL CUI RO12916380
ALSTOM TRANSPORT SA CUI RO 6640696
ZUBLIN ROMANIA SRL CUI RO 15646620
SSF-RO SRL CUI RO19223364
VERTA TEL SRL CUI RO 8873370
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Wiebe Romania CUI RO 15687329

Valoare atribuită

439.062.160,52 RON

din 420.113.085 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro

Deschise acum pe acest cod

2 licitații deschise pe 45234100-7 · Lucrari de constructii de cai ferate (R…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.