Atribuită Cumpărare directă

Sort spalat 8-16

Număr anunț
DA34913421
Autoritate contractantă
COMUNA RISCA (PRIMARIA COMUNEI RISCA) (CUI 4674781)
Furnizor / câștigător
BALAEDICO S.R.L. (CUI 38146357)
Cod CPV
14212120-7 · Pietris (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
65.000 RON
Data publicării
26.01.2024 13:46
Data finalizării
29.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.000 RON