Atribuită Cumpărare directă

Pungi ziplock cu fermoar pentru sigilat 40 microni 350 x 450mm si 100 x 150mm

Număr anunț
DA34913272
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33141610-9 · Pungi de recoltare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
115,89 RON
Data publicării
26.01.2024 13:46
Data finalizării
29.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,89 RON