Atribuită Anunț de participare

Servicii de supraveghere prin diriginti de santier

Număr anunț
SCN1037639
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
Furnizor / câștigător
VASCONS SI ASOCIATII SRL (CUI 34927002)
Cod CPV
71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
104.016 RON
Data publicării
13.02.2019 12:56
Anunț de atribuire
SCNA1015124
Termen limită
06.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1039779

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Q TEST SA CUI RO 16310091

Valoare atribuită

104.016 RON

din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.