Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Lucrări de reabilitare generală la Grădinița cu Program Prelungit din localitatea Berveni și la centrala termică aferentă

Număr anunț
SCN1037632
Autoritate contractantă
COMUNA BERVENI (PRIMARIA COMUNEI BERVENI) (CUI 3897084)
Furnizor / câștigător
TARR & TARR SRL (CUI 9161159)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.705.828,82 RON
Valoare atribuită
1.704.481,36 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
13.02.2019 12:22
Anunț de atribuire
SCNA1015778
Termen limită
25.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1039085

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TARR & TARR SRL CUI 9161159

Valoare atribuită

1.704.481,36 RON

din 1.705.828,82 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.347,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.