Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
Servicii catering
- Număr anunț
- SCN1037625
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC "GEORGE TOFAN" SUCEAVA (CUI 10282235)
- Furnizor / câștigător
- MOROȘANU C. NICOLAE-SILVIU (CUI 31454686)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179.142,85 RON
- Valoare atribuită
- 172.539 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.02.2019 11:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1013319
- Termen limită
- 25.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039808
Documente
Documentația de atribuire
- 15_18_49_1004_09_39_32Modele_formulare_ofertanti_.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Contract de servicii de catering - POCU.docx.p7s
- FisaDate_DF1039808.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOROȘANU C. NICOLAE-SILVIU CUI 31454686
Valoare atribuită
172.539 RON
din 179.142,85 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 6.603,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.