Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Achizitia de carburanti auto - motorina pe baza de carduri de credit
- Număr anunț
- SCN1037599
- Autoritate contractantă
- S.C. ECOTRANS STCM S.R.L (CUI 39950464)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 616.125 RON
- Valoare atribuită
- 608.175 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.02.2019 09:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1013878
- Termen limită
- 25.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039875
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini motorina.pdf.p7s
- Conditii contractuale obligatorii motorina.doc.p7s
- FisaDate_DF1039875.pdf
- Formulare motorina.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
608.175 RON
din 616.125 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 7.950 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.