Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat

TABLA GROASA

Număr anunț
CN1010258
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
CHARLIE COMAT SRL (CUI 2295170)
Cod CPV
44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
745.151,64 RON
Valoare atribuită
659.173,20 RON 11,5% sub estimat
Data publicării
25.03.2019 16:11
Anunț de atribuire
CAN1018975
Termen limită
25.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1043913

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CHARLIE COMAT SRL CUI RO 2295170
Oferta 2 Individuala
Ofertant
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Oferta 3 Individuala
Ofertant
APROV SA CUI RO 802217
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

659.173,20 RON

din 745.151,64 RON estimat 11,5%

Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 85.978,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.