Atribuită Cumpărare directă

rca 12 luni buldoexcavator

Număr anunț
DA34905163
Autoritate contractantă
ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
Furnizor / câștigător
RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
587,27 RON
Data publicării
25.01.2024 13:46
Data finalizării
29.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,27 RON