Atribuită Cumpărare directă

Sarma BOHLER SG2 1,2mm

Număr anunț
DA34911174
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI 13009001)
Furnizor / câștigător
METALARC INDUSTRIAL GAZ SRL (CUI 36179161)
Cod CPV
44315310-7 · Materiale de sudare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
226,80 RON
Data publicării
26.01.2024 13:46
Data finalizării
29.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,80 RON