Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,5% sub estimat
Echipamente de laborator si Echipamente IT (3 loturi)
- Număr anunț
- CN1010313
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EVENT SOLUTIONS SRL (CUI 36480171)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.238,26 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON 75,5% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2019 15:08
- Anunț de atribuire
- CAN1018256
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044229
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa LA FORMULARUL DE OFERTA.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini - cercetare fundamentala.doc.p7s
- FisaDate_DF1044229.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Formular propunere tehnica - cercetare fundamentala.doc.p7s
- model de contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GLOBAL EVENT SOLUTIONS SRL CUI 36480171
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LABORSISTEM S.R.L. CUI RO 15417287
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
3.000 RON
din 12.238,26 RON estimat
75,5%
Adjudecat la 24,5% din estimat · economie 9.238,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.