Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

ACHIZITIE AUTOSPECIALA PENTRU STINGERE INCENDII, IN COMUNA REBRICEA, JUDETUL VASLUI

Număr anunț
SCN1037742
Autoritate contractantă
COMUNA REBRICEA (CUI 3394228)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144213-4 · Vehicule de stingere a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419.265 RON
Valoare atribuită
419.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
14.02.2019 13:24
Anunț de atribuire
SCNA1016964
Termen limită
04.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1039926

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ROMPRIM SA CUI RO 384998

Valoare atribuită

419.000 RON

din 419.265 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 265 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.