Atribuită
Anunț de participare
Contract furnizare fructe proaspete altele decat cele tropicale
- Număr anunț
- SCN1037733
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.677 RON
- Valoare atribuită
- 57.931 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 11:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1014230
- Termen limită
- 28.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039959
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini fructe proaspete.docx.p7s
- FisaDate_DF1039959.pdf
- Formular oferta.docx.p7s
- Model acord cadru-contract subsecvent.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Valoare atribuită
57.931 RON
din 47.677 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro