Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Modernizare și reabilitare DJ 609F Bazoșu Nou – Bazoș – Recaș, L=13,683 km” : Obiect 1: ”Sector: Bazoșu Nou – Bazoș” și Obiect 3: „ Amenajare trecere la nivel cu CF, km 19+960”
- Număr anunț
- SCN1037716
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- SUPER CONSTRUCT SRL (CUI 4152460)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.336.220 RON
- Valoare atribuită
- 8.574.990,51 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.02.2019 10:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1035466
- Termen limită
- 06.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040017
Documente
Documentația de atribuire
- Contract de lucrări model-semnat.pdf.p7s
- DOC ATRIBUIRE DJ 609F Bazos-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1040017.pdf
- formulare model-semnat.pdf.p7s
- PT-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SUPER CONSTRUCT SRL CUI RO 4152460
Asociați 1
ELECTROECHIPAMENT INDUSTRIAL SRL CUI RO 5567791
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TECHNOCER SRL CUI 9630549
Oferta 3
Individuala
Ofertant
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Subcontractanți 1
AHM - SMARTEL SRL CUI RO 11735652
Valoare atribuită
8.574.990,51 RON
din 9.336.220 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 761.229,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.