Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,7% sub estimat
Contract de lucrări: „Sporire capacitate de circulație pe DJ 609D: Centura de ocolire Timișoara - Aeroport”
- Număr anunț
- SCN1037713
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- SUPER CONSTRUCT SRL (CUI 4152460)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.054.722 RON
- Valoare atribuită
- 11.262.570,21 RON 13,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.02.2019 10:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1035465
- Termen limită
- 06.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040015
Documente
Documentația de atribuire
- Contract de lucrări model-semnat.pdf.p7s
- DOC ATRIBUIRE DJ 609D Aeroport-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1040015.pdf
- formulare model-semnat.pdf.p7s
- Iluminat public-semnat.rar.p7s
- PT+CS+DESENATE-semnat.ZIP.p7s
- RELOCARI-semnat.ZIP.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SUPER CONSTRUCT SRL CUI RO 4152460
Subcontractanți 1
LAS PROM SRL CUI RO 17057184
Oferta 2
Individuala
Ofertant
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Oferta 3
Individuala
Ofertant
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Subcontractanți 3
AHM - SMARTEL SRL CUI RO 11735652
CONS ELECTRIFICAREA INSTAL SRL CUI RO 9315533
VIMATO SRL CUI RO 7624630
Valoare atribuită
11.262.570,21 RON
din 13.054.722 RON estimat
13,7%
Adjudecat la 86,3% din estimat · economie 1.792.151,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.