Atribuită
Anunț de participare
Contract de servicii de mentenanță și suport tehnic pentru sistemul informatic integrat achiziționat prin proiectul ”Sistem Informatic destinat Gestiunii Registrului Agricol în format electronic SIGRA-IS 3”, cod SMIS 48439 Lot I - Servicii upgrade (reinnoire licente) si suport tehnic licente Oracle Lot II - Servicii de mentenanță si suport tehnic
- Număr anunț
- SCN1037685
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- ROMFLEX SISTEM SRL (CUI 16277637)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211.000 RON
- Valoare atribuită
- 210.922 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 08:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1015507
- Termen limită
- 06.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039920
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini nr.3007.PDF.p7s
- FisaDate_DF1039920.pdf
- Proiect formular cadru Lot II.PDF.p7s
- Proiect formular cadru Lot I.PDF.p7s
- SECTIUNEA IV - FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE - CONSULTANTA SP. SF. MARIA.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 211.000 RON Adjudecat: 210.922 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii upgrade (reinnoire licente) si suport tehnic licente… | 135.000 RON | Romflex Sistem SRL | 134.968 RON |
| 2 | Servicii de mentenanță si suport tehnic | 76.000 RON | SIVECO Romania S.A. | 75.954 RON ↓0,1% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
SIVECO Romania S.A. CUI RO 476331
Subcontractanți 1
ASSIST SOFTWARE SRL CUI RO 2693736
Valoare atribuită
210.922 RON
din 211.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro