Atribuită
Anunț de participare
Tabla de diverse sortimente
- Număr anunț
- SCN1037666
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- METACOM 2000 SRL (CUI 14214179)
- Cod CPV
- 44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163.678 RON
- Valoare atribuită
- 168.013,50 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 07:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1015101
- Termen limită
- 04.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039894
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
METACOM 2000 SRL CUI RO 14214179
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Metabet CF S.A. CUI RO 128507
Valoare atribuită
168.013,50 RON
din 163.678 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro