Atribuită Cumpărare directă

Furnziare materiale instalatii pentru UM 02267 Bistrita

Număr anunț
DA34881848
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
PRO NRG S.R.L. (CUI 35934350)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.100,25 RON
Data publicării
22.01.2024 13:46
Data finalizării
29.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,25 RON