Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat
Achiziție tractor cu accesorii de către Comuna Fărcășești, județul Gorj
- Număr anunț
- SCN1037845
- Autoritate contractantă
- Comuna Farcasesti (CUI 4718950)
- Furnizor / câștigător
- TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279.510 RON
- Valoare atribuită
- 265.000 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2019 18:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1014972
- Termen limită
- 01.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040156
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Oferta 2
Individuala
Ofertant
IRUM SA CUI 1235170
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Valoare atribuită
265.000 RON
din 279.510 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 14.510 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.