Atribuită Anunț de participare

Contract furnizare Produse agricole, produse horticole şi de grădină

Număr anunț
SCN1037843
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
03110000-5 · Produse agricole, produse horticole si de gradina pentru comercializare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241.437,50 RON
Valoare atribuită
244.398,45 RON
Data publicării
15.02.2019 17:47
Anunț de atribuire
SCNA1014165
Termen limită
05.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040152

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610

Valoare atribuită

244.398,45 RON

din 241.437,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.