Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat
Furnizare mobilier pentru proiectul de investiţii ”Renovare, modernizare și dotare cămin cultural în sat Bicazu Arelean, Comuna Bicazu Ardelean, județul Neamț”, finanţat prin FEADR, submasura 7.6.
- Număr anunț
- SCN1037794
- Autoritate contractantă
- COMUNA BICAZU ARDELEAN -JUDETUL NEAMT (CUI 2614414)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184.507,50 RON
- Valoare atribuită
- 177.439 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2019 11:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1014693
- Termen limită
- 04.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040142
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de formulare.pdf.p7s
- 4. Model de contract de furnizare - mobilier.pdf.p7s
- 6. Caiet de sarcini -mobilier.pdf.p7s
- 8. Fise tehnice - mobilier.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040142.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Valoare atribuită
177.439 RON
din 184.507,50 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 7.068,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.