Acasă · Licitații
· Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Dotare echipamente necesare desfasurarii activitatilor din cadrul proiectului ” „Rodna, măsuri integrate pentru o comunitate solidară”, contract: POCU/138/4.1/115056
- Număr anunț
- SCN1037783
- Autoritate contractantă
- COMUNA RODNA (CUI 4512321)
- Furnizor / câștigător
- ELCOM INTERNATIONAL SRL (CUI 5124328)
- Cod CPV
- 48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.600 RON
- Valoare atribuită
- 51.570,67 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2019 10:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1014248
- Termen limită
- 26.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040075
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELCOM INTERNATIONAL SRL CUI 5124328
Valoare atribuită
51.570,67 RON
din 51.600 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 29,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.