Atribuită
Anunț de participare
Servicii de paza la obiectivele Directiei Silvice Olt
- Număr anunț
- CN1009129
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- TICONI PROTECTIE SI PAZA SRL (CUI 17801020)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 381.814,26 RON
- Valoare atribuită
- 381.814,26 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 10:04
- Anunț de atribuire
- CAN1016039
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040128
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040128.pdf
- Formulare paza DS OLT.docx.p7s
- SECTIUNEA III-CLAUZE CONTRACTUALE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TICONI PROTECTIE SI PAZA SRL CUI RO 17801020
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ARD RL. SECURITY SRL CUI 35263441
Valoare atribuită
381.814,26 RON
din 381.814,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro