Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,2% sub estimat
Placute marcaj retea
- Număr anunț
- CN1009119
- Autoritate contractantă
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
- Furnizor / câștigător
- AEROTEH SA (CUI 448560)
- Cod CPV
- 34928471-0 · Materiale de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894.285,14 RON
- Valoare atribuită
- 61.157 RON 93,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2019 09:14
- Anunț de atribuire
- CAN1015831
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040100
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040100.pdf
- Formulare.doc.p7s
- model acord cadru.pdf.p7s
- model ctr.subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AEROTEH SA CUI RO 448560
Valoare atribuită
61.157 RON
din 894.285,14 RON estimat
93,2%
Adjudecat la 6,8% din estimat · economie 833.128,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.