Atribuită
Anunț de participare
Dotarea cu utilaje a Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență al comunei Săveni, județul Ialomița
- Număr anunț
- SCN1037760
- Autoritate contractantă
- Comuna Saveni (CUI 4365336)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.187,80 RON
- Valoare atribuită
- 311.185,70 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 09:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1014898
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040116
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
311.185,70 RON
din 311.187,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro