Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,3% sub estimat
ACHIZITIE ECHIPAMENTE IT PENTRU LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG din cadrul proiectului ”Extindere si dotare Liceu Tehnologic Topolog”
- Număr anunț
- SCN1037759
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOPOLOG (CUI 4508584)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186.530 RON
- Valoare atribuită
- 145.022,53 RON 22,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2019 09:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1042049
- Termen limită
- 04.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039877
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare Draft contract.doc (1).p7s
- 5. Fise tehnice (Formular F5) E.IT. LOT 1.pdf (1).p7s
- 5. Fise tehnice (Formular F5) E.IT.LOT 2.pdf (1).p7s
- CAIET DE SARCINI_ECHIPAMENTE IT.doc (1).p7s
- FisaDate_DF1039877.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 186.530 RON Adjudecat: 145.022,53 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECHIPAMENT IT | 175.130 RON | QUARTZ MATRIX | 145.022,53 RON ↓17,2% |
| 2 | SISTEM DE SONORIZARE | 11.400 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CG&GC IT e-XperT CUI 27258363
Valoare atribuită
145.022,53 RON
din 186.530 RON estimat
22,3%
Adjudecat la 77,7% din estimat · economie 41.507,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.