Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat
SERVICII DE ELIMINARE DESEURI SUB FORMA DE NAMOL REZULTATE DIN PROCESUL DE EPURARE A APELOR UZATE
- Număr anunț
- SCN1037757
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- ECHIPA HORSE SRL (CUI 11679374)
- Cod CPV
- 90513900-5 · Servicii de eliminare a namolului (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.298.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.144.416 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2019 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1016628
- Termen limită
- 28.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040070
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ECHIPA HORSE SRL CUI RO 11679374
Oferta 2
Individuala
Ofertant
FORTIREKO SRL CUI 36705444
Valoare atribuită
1.144.416 RON
din 1.298.200 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 153.784 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.