Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
“Furnizare, instalare si punere in functiune echipamente medicale”
- Număr anunț
- CN1008980
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33197000-7 · Echipament medical computerizat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 676.003 RON
- Valoare atribuită
- 634.087 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1024782
- Termen limită
- 22.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 033-073631
- Documentație de atribuire
- DF1039476
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini- echipamente medicale 2018-b.pdf.p7s
- Contract cadru PARTEA II-Conditii Generale-a.pdf.p7s
- Contract cadru PARTEA II-Conditii Specifice-a.pdf.p7s
- Contract cadru PARTEA I.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039476.pdf
- Formulare echipamente medicale 2018-1.pdf.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 676.003 RON Adjudecat: 634.087 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dispozitiv electric pentru trasferul pacientilor | 55.342 RON | MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL | 55.320 RON |
| 2 | Dispozitiv cu senzor pentru recuperarea bratului | 92.000 RON | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. | 91.000 RON ↓1,1% |
| 3 | Dispozitiv pentru recuperarea membrului superior | 322.000 RON | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. | 321.000 RON ↓0,3% |
| 4 | Echipament medical transcutanat pentru masurare, determinare si… | 107.180 RON | X-Lab Solutions S.R.L. | 103.965 RON ↓3,0% |
| 5 | Pat ATI electric pediatrie | 64.110 RON | TEHNOPLUS MEDICAL | 62.802 RON ↓2,0% |
| 6 | Dispozitiv medical cu lumina hiperpolarizata | 11.087 RON | Anulat | — |
| 7 | Monitor functii vitale | 24.284 RON | Anulat | — |
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL CUI RO 17177202
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL CUI RO 9731314
Valoare atribuită
634.087 RON
din 676.003 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 41.916 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.