Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Furnizare tractor și utilaje adiacente – încarcător frontal, mașină de împrăștiat material antiderapant, remorcă, vidanjă și mașină de tocat resturi vegetale în cadrul proiectului “Achiziție tractor și utilaje adiacente pentru comuna Sutești, județul Vâlcea”
- Număr anunț
- SCN1012497
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUTESTI (PRIMARIA) (CUI 2573985)
- Furnizor / câștigător
- IRUM SA (CUI 1235170)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217.924,63 RON
- Valoare atribuită
- 215.189,27 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 12:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1004894
- Termen limită
- 27.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017387
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini Sutesti.pdf.p7s
- 03. Formulare.pdf.p7s
- 04. Model contract furnizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017387.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IRUM SA CUI 1235170
Valoare atribuită
215.189,27 RON
din 217.924,63 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 2.735,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.