Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 88,4% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Olanu, Judetul Vâlcea

Număr anunț
PC1001789
Autoritate contractantă
COMUNA OLANU (CUI 2573969)
Furnizor / câștigător
TRIGON TEO SRL (CUI 15904010)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375.000 RON
Valoare atribuită
43.584,50 RON 88,4% sub estimat
Data publicării
15.11.2021 11:46
Anunț de atribuire
PCA1000614
Termen limită
13.12.2021 12:00
Documentație de atribuire
DF1130388

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TRIGON TEO SRL CUI 15904010
Oferta 2 Individuala
Ofertant
RST EXPERT S.R.L. CUI 35195029

Valoare atribuită

43.584,50 RON

din 375.000 RON estimat 88,4%

Adjudecat la 11,6% din estimat · economie 331.415,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.