Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transport persoane

Număr anunț
DA34921681
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
CHILIANCA SRL (CUI 18330672)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
69.525 RON
Data publicării
29.01.2024 13:46
Data finalizării
30.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.525 RON