Atribuită Cumpărare directă

Solutie pentru dezapezire (Clorura de calciu 25kg)

Număr anunț
DA34915979
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI 14971054)
Cod CPV
14400000-5 · Sare si clorura de sodiu pur (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.848,70 RON
Data publicării
29.01.2024 13:46
Data finalizării
30.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,70 RON